HAPPY PEOPLE Jezdecký kůň Šiml bílý

HAPPY PEOPLE Jezdecký kůň Šiml bílý


2.036 Kč
Cena
1.720 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
316 Kč (16%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A104466

HAPPY PEOPLE Jezdecký kůň Šiml bílý
Nejkrásnější koně na světě...

... máme my, Happy People. A to není náhoda. Neboť my jsme vzhled našich koní propracovali do nejmenšího detailu. Proto nyní vypadají naprosto přirozeně. Jsou trochu menší, než jejich vzory a z kvalitního plyše, ale ale mnohem krásnější než jejich předchůdci, kteří dosud na trhu byli.

Díky své konstrukci anosnosti maximálně 100 kg jsou naši plyšoví koně tak stabilní a bezpeční, jak mají správné kračky k sezení být. A jsou tak nádherně ozdobeni a krásně vyšívaní, jak se to dětem líbí. Co vás nejvíce osloví kromě vzhledu: stisknutím pravého ucha malá jezdkyně svého koně rozřehtá, poté se s ním rozcválá do říše fantazie.

Podrobnosti:
  • Nosnost: cca 100 kg
  • Sedlo + uzda
  • Výška sedla: cca 50 cm, Výška hlavy: cca 65 cm, Délka: cca 77 cm.
  • Věk: od 3 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HAPPY PEOPLE Jezdecký kůň Šiml bílý
2.036 Kč
1.720 Kč
Top značky