Hasbro Nerf N-Strike Elite - Modulus BattleScout ICS-10 Blaster

Hasbro Nerf N-Strike Elite - Modulus BattleScout ICS-10 Blaster


2.330 Kč
Cena
1.993 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
337 Kč (14%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A185180

Hasbro Nerf N-Strike Elite - Modulus BattleScout ICS-10 Blaster
Nerf N-Strike Elite - Modulus BattleScout ICS-10 Blaster je perfektní doplněk pro tvá dobrodružství.

Součástí balení je 720HD kamera, která točí filmy, nebo fotí v brilantní kvalitě. Kromě toho má pistole nový zásobník na 10 šipek. 10 MEGA nábojů - součástí balení.

Podrobnosti:
  • Obsahuje 10 šipek.
  • Rozměry: 64,8 x 34,3 x 7,6 cm
  • Věk: od 8 let
Pozor!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! Nemířit na oči nebo obličej. Pro vyhnutí se zranění: Šipky jsou specielně vyvinuty pro tento produkt. Šipky neměňte. Dostřelje testován. Skutečné výsledky jsou různé a záleží na mnoha faktorech.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


Hasbro Nerf N-Strike Elite - Modulus BattleScout ICS-10 Blaster
2.330 Kč
1.993 Kč
Top značky