HASBRO Star Wars™ Epizoda VII síla se probouzí - Micro Machines, sada

HASBRO Star Wars™ Epizoda VII síla se probouzí - Micro Machines, sada

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 12 kusy k dispozici!

1.799 Kč
1.584 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 215 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A150979

HASBRO Star Wars™ Epizoda VII síla se probouzí - Micro Machines, sada
Zažijte souboje dobra se zlem na vlastní kůži se světelnými meči Star Wars. Kombinujte různé čepele a vytvořte si vlastní variantu světelného meče. Lze sestavit více než 100 kombinací. Po odsunutí tlačítka a pohybem zápěstí se čepel vašeho meče natáhne a jste připraveni na akci. Osud galaxie je ve vašich rukou. Lze kombinovat s dalšími meči z řady upravitelných mečů BladeBuilders (HAS B2948, HAS B2912, HAS B3581) Baterie meč: 3x 1,5V AAA (součástí balení)Baterie dýky: 6x 1,5V AAA (nejsou součástí balení)

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: B2949EU4
• Balení obsahuje světelný meč, 2 světelné dýky, držák a konektory.
• Dle originálu z filmu
• Zažij napínavé scénky se Star Wars
• Světelné a zvukové efekty


• Věk: od 4 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 36 měsíců.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Star Wars™ Epizoda VII síla se probouzí - Micro Machines, sada
1.799 Kč
1.584 Kč