Hasbro Star Wars™ Rogue 1 - Shark Trooper Deluxe Pistole

Hasbro Star Wars™ Rogue 1 - Shark Trooper Deluxe Pistole

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.668 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A185213

Hasbro Star Wars™ Rogue 1 - Shark Trooper Deluxe Pistole
To je nová Nerf pistole ve stylu Star Wars, skvělý doplněk k filmu: Rogue One. Se světlem a zvukovými efekty a šipkami, svítícími ve tmě. Odstřel nepřítele.

Podrobnosti:
  • Se světlem a zvuky.
  • Rozměry: 26,7 x 24,8 x 44,5 cm
  • Věk: od 4 let.
Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


Hasbro Star Wars™ Rogue 1 - Shark Trooper Deluxe Pistole
1.668 Kč