HASBRO Star Wars™ Ultimate figurky- Anakin Skywalker 30 cm

HASBRO Star Wars™ Ultimate figurky- Anakin Skywalker 30 cm

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!
  • HASBRO Star Wars™ Nerf Epizoda VII -  Stormtrooper Blaster
  • HASBRO Star Wars™ Mission Series figurky - Darth Vader a Seeker Droid

555 Kč
380 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 175 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A103092

HASBRO Star Wars™ Ultimate figurky- Anakin Skywalker 30 cm
Anakin Skywalker 30 cm
Star Wars
Číslo výrobku: A6484E35

Ca 30 cm velké Ultimate figurky klasické trilogie Star Wars - doplňte si svou sbírku. Figurky jako Anakin Skywalker, Darth Vader nebo Clone Trooper jsou díky detailnímu propracování světelného meče a blasteru připraveny na každý souboj.

Podrobnosti:
• Věk: od 4 let.

Upozornění:
Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

Příslušenství

Cena
660 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Star Wars™ Ultimate figurky- Anakin Skywalker 30 cm
555 Kč
380 Kč