HASBRO Super Soaker - Tidal Torpédo 2-v-1

HASBRO Super Soaker - Tidal Torpédo 2-v-1


MOC
719 Kč
Cena 516 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
203 Kč (28%)
Cena včetně DPH:
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A129833

HASBRO Super Soaker - Tidal Torpédo 2-v-1
Super Soaker:

Na špičku Tidal torpéda 2v1 lze umístit náboje Rocket. Špičky Rocket jsou otevřené, tak může voda bez problému proudit. Až dojde nádrž, vystřelí se také Rocket náboj.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: A9460EU4
• 46 x 28 x 8 cm
• Věk: od 6 let.

Pozor!
Nemířit na oči a obličej!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Super Soaker - Tidal Torpédo 2-v-1
719 Kč
516 Kč
Top značky