Akce prodloužena
Akce prodloužena
Sleva 250 Kč
TATI1220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HASBRO Všichni auf Kalle

HASBRO Všichni auf Kalle

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

999 Kč
584 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 415 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A103203

HASBRO Všichni auf Kalle
Nová akční hla: Při této hře házejí 2-3 hráči pomocí mini katapultu vlastní tvarované kuličky z hnětací hmoty na otáčející se dózu DohDoh poháněnou na baterie. Otevírá se dóza a ty musíš dávat pozor. Aby toho nebylo málo, ramena Doh Dohs se pohybuji a tak mohou některé střely odvrátit. Zamiř a pal. Kdo má nakonec trafených nejvíce kuliček vyhrává.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: A8752100
• Hráči: 2 - 4
• Věk: od 4 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hasbro

Hasbro – akční hračky, stolní hry a další

Hasbro se může dívat na téměř stoletý úspěch. Americká firma zabývající se výrobou hraček je převážně spojována se skvělými akčními figurkami ze Star Wars™ nebo Marvel Avengers™. Navíc stojí Hasbro za světově oblíbenými stolními hrami jako Monopoly, Riziko nebo Looping Louie. Sortiment zahrnuje ale také úžasné akční hračky Nerf. Zbraně a pistole s bezpečnou pěnovou municí jsou oblíbené nejen u dětí. Se světem ‚My little Pony‘ si Hasbro získalo srdce mnoha milovnic koní po celém světě. Hasbro nabízí hry pro celou rodinu.


HASBRO Všichni auf Kalle
999 Kč
584 Kč