5 Narozeninových kupónů
5 Narozeninových kupónů
SLEVA až
2500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Hauck 4 Way Carrier nosítko 2019 black

Hauck 4 Way Carrier nosítko 2019 black


Cena
1.431 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A146156

Hauck 4 Way Carrier nosítko 2019 black
Ve 4 Way Carrier můžete přenášet své dítě ve třech různých polohách na břichu a v jedné další poloze na zádech.
Když chcete nést dítě na břiše obličejem k sobě, rozepněte zip v ergonomicky tvarované sedačce.
Dítě se tak automaticky dostane do ergonomicky správné polohy, kterou doporučují dětští lékaři.
Pokud chcete své dítě nosit našikmo před svým tělem - na boku, připevněte na nosítku pás, který se s ním dodává. Pokud chce dítě raději poznávat svět, nechte ho se dívat dopředu a neste nosítko s oběma nasazenými pásy. Jinou perspektivu nabídnete svému dítěti, když ho budete nosit na zádech.
Dítě je vždy v pohodlí, protože nosítko je měkce polstrované a má hlavový díl pro oporu hlavy. Na maminku a tatínka bylo taky pamatováno, protože nosítko má měkké polstrování ramen, které lépe přerozděluje hmotnost dítěte a odlehčí ramenům.

4 Way Carrier je výborný pro mobilní rodiče, protože se dá nastavit podle velikosti a roste s dítětem. 4 Way Carrier byste měli každopádně používat až tehdy, kdy umí Vaše dítě samostatně držet hlavičku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

Hauck 4 Way Carrier nosítko 2019 black
1.431 Kč
Top značky