☼ Nákupní neděle! ☼
☼ Nákupní neděle! ☼
10% SLEVA:
NED2238
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

hauck  Auto Close'n Stop zábrana bílá 2017
Momentálně vyprodáno
hauck Auto Close'n Stop zábrana bílá 2017
1.040 Kč
Všechny ceny vč. DPH

hauck Auto Close'n Stop zábrana bílá 2017


Cena
1.040 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A216603

hauck Auto Close'n Stop zábrana bílá 2017
Tato samozavírací dveřní zábrana je ideálním řešením,aby Vaše dítě nebylo při průzkumných cestách ničím rušeno. Díky patentovanému zavírání na magnet a dvoufázovému indikátoru budete Vy i Vaše dítě vždy na té bezpečné straně. Tato dveřní zábrana se zavírá sama a zajistí více klidu a bezpečí. Jakmile začne Vaše dítě prozkoumávat okolí, je tato dveřní zábrana ideálním řešením k udeření bezpečné domácnosti.

Systém Autoclose N Stop je přitom naprostou zvláštností. Díky patentovanému zavírání na magnet se dvířka sama zavřou v jakémkoli úhlu otevření. Dvoufázový indikátor přitom poskytne ještě dodatečnou optickou kontrolu.

Tuto zábranu lze nainstalovat do všech dveří či schodišť o šířce 75 - 80 cm. Montáž je otázkou okamžiku. Zábrana se montuje pomocí aretačních šroubů. Nepotřebujete žádné nářadí a nemusíte nic vrtat. Pokud chcete projít, lze zábranu snadno otevřít jen jednou rukou Poté se opět sama zaklapne a zajistí. Tak je vždy zajištěno, že Vaše dítě, ale i domácí zvířata budou jen ve vymezených prostorách.

Doplňkem Autoclose N Stop jsou rozšíření o 9 cm a 21 cm. Máte tedy následující možnosti:
  • Dveřní zábrana bez rozšíření: 75 - 80 cm
  • Dveřní zábrana + rozšíření 9 cm: 84 - 89 cm
  • Dveřní zábrana + rozšíření 21 cm: 96 - 101 cm

Poznámka:
U tohoto artiklu se jedná o samočinně nastavitelnou ochrannou mřížku. Tzn., že nesoulad boční části se upraví utažením upevňovacích šroubů v rámu. Tím je zajištěno bezpečné umístění a paralelní upevnění bočních částí v oblasti uzavíracího mechanismu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

Top značky