Hauck Baby Park 2019 ohrádka s matrací
MOC¹
2.860 Kč
Cena
2.570 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
290 Kč-10%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A120058

EAN: 4007923597040

Hauck Baby Park 2019 ohrádka s matrací
Baby Park skýtá mnohé možnosti užití, abyste domácnost zabezpečili pro dítě. Baby Park je ohrádka, zábrana před krb, zábrana na schodiště a oddělení velkých obytných ploch.
V ohrádce můžete dítě bez obavy nechat hrát. S průměrem 61 cm je tu dostatek místa na autíčka, plyšáky a kostky. Hrací deka vhodná do ohrádky je velmi měkká a pohodlná a dá se samozřejmě používat i mimo ohrádku. Pokud deku srolujete, můžete si ji vzít všude s sebou
Stabilní ohrádka ve tvaru včelího plástu je složena z 5 bočnic a dvířek. Dvířka se dají otevírat do obou směrů jednou rukou. Má dvojí mechanický zavírací mechanismus a spolehlivě se zavře v uzávěru, které dítě neotevře.
Jako zábrana před krb, schodiště nebo jako oddělení domovních prostor upevníte Baby Park pomocí dodávaného upevňovacího materiálu po obou stěnách. Díky celkové délce 3,66 m můžete bez problému zatarasit i větší místnosti. Kdo chce zátarasou projít, musí otevřít dvířka. Tím je po celý čas garantováno, že se děti nebo zvířata pohybují jen ve vyhrazeném prostoru.

Podrobnosti:
• Ohrádka a zábrana krbu
• Zábrana schodů a zatarasení velkých obytných prostor
• 5 bočnic a jedny dvířka
• Uzavírací mechanismus se dvojím zajištěním
• Oboustranné otevírání
• Včetně měkké hrací deky - lime

Rozměry a hmotnosti:
• Rozměry v rozloženém stavu: 366 x 75 cm
• Průměr: 115 cm
• Hmotnost: 13,9 kg

Příslušenství

Cena
498 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Hauck Baby Park 2019 ohrádka s matrací
Průměrné hodnocení výrobku: 4 hodnocení
 
4
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

Hauck Baby Park 2019 ohrádka s matrací
MOC¹ 2.860 Kč
2.570 Kč