hauck Care Me černá
Cena
570 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A187417

hauck Care Me černá
Tato pěkná kabelka skrývá potřeby pro přebalování dítěte. Izolační taštička na lahvičku pro 2 výrobky a přebalovací podložka jsou uvnitř, abyste mohli dítě na cestách jako obvykle nakrmit nebo přebalit. Care Me skýtá spoustu místa na plenky a jiné potřeby pro dítě, které dáte do vnějších nebo vnitřních kapes. Care Me můžete používat i později, když nemusíte přebalovat.

Detaily:
  • Taška je vyrobena z robustního, pevného materiálu a dá se omýt
  • Moderní taška do ruky s velkými přihrádkami pro úschovu věcí
  • Pohodlné přenášení
  • Včetně přebalovací podložky
  • Materiál se snadnou péčí
  • Rozměry: 58 x 30 x 20 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

hauck Care Me černá
570 Kč
Top značky