HAUCK Chodítko 2in1 Walker Dots

HAUCK Chodítko 2in1 Walker DotsMOC¹
1.950 Kč
Cena
1.717 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
233 Kč-12%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A146158

HAUCK Chodítko 2in1 Walker Dots
HAUCK 2in1 Walker

Toto barevné chodítko 2v1 je mobilní hrací centrum a chodítko v jednom. Vaše dítě bude nadšené. Chodítko 2v1 nabízí zábavu a podporuje dítě při prvních pokusech chodit.
Odnímací hrací díl podněcuje dítě k chytání, dotýkání a otáčení a podporuje tak vývoj motorických schopností. Na zmáčknutí tlačítka zazní hezké dětské melodie. Blikající světýlka v příčné liště také fascinují dítě. Současně chodítko podporuje učení se chodit. Při něm se může dítě přidržovat velkých úchytů. V měkce polstrované vložce sedí dítě vždy pohodlně. O bezpečnost se postarají schodkové zarážky.
Výškově nastavitelný 2in1 Walker toho umí ještě víc! Z hracího centra se pár úkony přemění na skvělé chodítko. A už se může začít. Zábava je zajištěna.

Highlights:
Mobilní hrací deska a chodítko v jednom
Multifunkční hrací díl s hudbou
Příčná lišta se skvělými blikajícími světly
Zábava pro Vaše dítě
Podporuje motorický pohyb Vašeho dítěte

Znaky vybavení
Odnímatelný díl na hraní
Hudební modul
Blikající světlo
Kolečka
Zarážky
Výškové nastavení

Prvky výbavy
4x výškově nastavitelné
4 x baterie AA-LR06 (nejsou součástí)
Omyvatelné

Znaky
Odnímatelné sedátko
Odnímatelný díl na hraní
Rozměry a hmotnosti:
Rozměry v rozloženém stavu 74 x 58 x 62 cm
Rozměry ve složeném stavu 74 x 58 x 55 cm
Od 6 měsíců do 12 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

HAUCK Chodítko 2in1 Walker Dots
MOC¹ 1.950 Kč
1.717 Kč
Top značky