HAUCK Chodítko Player Pú 2015

HAUCK Chodítko Player Pú 20152.290 Kč
Cena
1.170 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.120 Kč-49%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A061444

HAUCK Chodítko Player Pú 2015
Chodítko HAUCK Player

Jednoduše se naučit chodit.

Výškově nastavitelný Player Pú podpoří Vaše dítě při prvních pokusech o chůzi a současně nabízí ideální možnosti zábavy.
V měkké vložce s vysokou zádovou opěrkou sedí Vaše dítě bezpečně a pohodlně. Hrací hudební pultík vyvíjí hmat a hraje 4 melodie.

• Výškově nastavitelné
• Hudební modul
• Vhodné od 6 měsíců
• Hrací pultík
• Hmotnost: 4,3 kg
• Rozměry: 51 x 63 x 70 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

HAUCK Chodítko Player Pú 2015
2.290 Kč
1.170 Kč
Top značky