BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
Získat slevu
00
Std.
00
Min.
00
Sek.
Hauck Cloud Me Sluneční clona na zadní sklo

Hauck Cloud Me Sluneční clona na zadní sklo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
191 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A146102

Hauck Cloud Me Sluneční clona na zadní sklo
Hauck Cloud Me Sluneční clona na zadní sklo

Chraňte své auto a pasažéry proti slunečním paprskům a zastiňte pomocí clony zadní okno. Zejména se dá doporučit u dětských autosedaček, kde sedí dítě proti směru jízdy. Sluneční ochrana má vždy svůj rovný tvar, takže nebrání výhledu. Upevní se snadno a bezpečně pomocí 3 velmi kvalitních přísavek Vhodné téměř do všech aut - také kombi, mini-vans a SUVs. Rozměry: 84 x 34 cm

Vlastnosti výrobku:
Rozměry: 84 x 34 cm
Snadná manipulace
Ochranný faktor proti slunci 30
Transparentní
Použití v zadním okně
Omyvatelné

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Hauck Cloud Me Sluneční clona na zadní sklo
191 Kč