hauck Comfort Fix Set 2017 Blackhauck Comfort Fix Set 2017 Black

MOC¹
5.460 Kč
Cena
4.300 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.160 Kč-21%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A188673

EAN: 4007923339886

hauck Comfort Fix Set 2017 Black
Comfort Fix sada obsahuje autosedačku Comfort Fix a Isofixovou základnu Comfort Fix. Tím je tato sada praktickým doplňkem kočárků hauck Rapid 3, Rapid 4, Vegas a Lift Up 4. Nový Comfort Fix je dalším konsekventním vývojem našich autosedaček řady Zero Plus. Schválena je podle ECE 44/04 pro miminka od narození do 13 kg. Obsahuje osvědčenou, patentovanou, energii absorbující pěnovou látku v oblasti hlavy a ramen, která dosáhla nejlepších výsledků v Crash testech.

Detaily:
  • Aby se dítě cítilo dobře v autosedačce, byly použity velmi kvalitní, prodyšné strečové materiály
  • Ochrana hlavy a polštářek se dají použít dle libosti
  • V autě kombinujete autosedačku Comfort Fix s Isofixovou základnou Comfort Fix
  • Isofix Base se dá upevnit v autech, která disponují Isofixem
  • Tak bude montáž v autě hotová velmi snadno a v pár úkonech. Jednoduše vytočit ramena Isofixu o 180 stupňů, nechat zaklapnout a je hotovo. Opěrná noha se odjistí jednou rukou a zaklapne po položení na dno auta. Tím je riziko chybného použití téměř vyloučeno
  • To stejné platí pro montáž autosedačky Comfort Fix na základnu. Comfort Fix se jednoduše položí do středu základny. Speciální zaváděcí lišty zajistí, že Comfort Fix vždy správně vklouzne do základny a je tam zajištěn. Optické indikátory ukáží stav zaaretování, případně správnou montáž na Isofixu, upevnění autosedačky a opěrné noze. Je tak garantována nejvyšší bezpečnost
  • Comfort Fix se dá odejmout ze základny pomocí jedné ruky

Technické detaily:
  • Materiál: umělá hmota, polyester, ocel
  • Rozměry: 67 x 44 x 66 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

hauck Comfort Fix Set 2017 Black
MOC¹ 5.460 Kč
4.300 Kč