Hauck Duett 3 2019 hluboká korba melange charcoal

Hauck Duett 3 2019 hluboká korba melange charcoal


MOC¹
4.680 Kč
Cena
2.880 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.800 Kč-38%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A216599

EAN: 4007923345337

Hauck Duett 3 2019 hluboká korba melange charcoal
Máte dvojčata a chcete používat kočárek Duett 3 od samého začátku? Máme řešení. S korbičkou Duett 3, která je k dostání zvlášť, se sourozenecký kočárek v mžiku promění v kočárek pro čerstvě narozená dvojčátka.

Flexibilní od samého začátku. Horní sedačka Vašeho kočárku Duett 3 přeměňte na korbičku a tuto použijte pro své čerstvě nerozené miminko. Spodní sedačku odstraňte a na její úchyty namontujte druhou korbičku. Tak můžete svá dvojčátka vozit v kočárku Duett 3 hned od narození. Velká výhoda: tady leží miminka ne vedle sebe, ale nad sebou. Tak snadno projdete jakýmikoli dveřmi a do každého výtahu.

Příslušenství

Cena
9.300 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

Hauck Duett 3 2019 hluboká korba melange charcoal
MOC¹ 4.680 Kč
2.880 Kč