Hauck Fireplace Guard XL krbová zábrana

Hauck Fireplace Guard XL krbová zábrana


MOC¹
2.470 Kč
Cena
1.700 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
770 Kč-31%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A146182

Hauck Fireplace Guard XL krbová zábrana
Díky Fireplace Guard XL můžete Vaše dítě si bez obav nechat hrát v blízkosti krbu, protože tato zábrana tuto oblast zahradí. Vaše dítě se za zábranu nedostane!
Pokud ale chtějí rodiče ke krbu, musí manuálně odjistit dvojitý bezpečnostní mechanismus dvířek. Dveře se dají otevírat do obou stran a po průchodu spolehlivě zapadnou v zavírání.
Fireplace Guard XL je dodáván se čtyřmi postranními díly, jedním dveřním dílem a materiálem pro montáž. Máte různé možnosti výstavby. Přitom musí být ale vždy oba konce zábrany připevněny na stěnách.
Konfigurační zábrana zabrání dětem a zvířatům přístup k ohni. Fireplace Guard XL je 2,60 m dlouhá, odolná horku, špíně a dá se otřít mokrým hadrem.

Highlights:
XL zábrana ke krbu
Uzavírací mechanismus se dvojím zajištěním
Oboustranné otevírání
5 bočnic a jedny dvířka

Znaky vybavení
Montáž s pomocí nářadí
Otevírání do obou stran
Omyvatelné

Příslušenství

Cena
218 Kč
Cena
430 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

Hauck Fireplace Guard XL krbová zábrana
MOC¹ 2.470 Kč
1.700 Kč
Top značky