HAUCK Guardfix 2015 Black/Aqua

HAUCK Guardfix 2015 Black/Aqua

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
MOC¹ 5.455 Kč
4.999 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 456 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A146040

HAUCK Guardfix 2015 Black/Aqua
HAUCK Autosečka Guardfix

Nová autosedačka pro ECE třídu I. (9 - 18 kg) je schválena podle ECE 44/04.GUARDFIX udává přitom opět měřítka po stránce bezpečnosti, ovládání a funkčnosti a je vhodný pro montáž po směru jízdy v autech, která mají Isofix.
Díky inovativnímu systému EASY SNAP jsou ramena Isofixu vysunuta jedním úkonem a GUARDFIX je připraven k montáži v autě.
GUARDFIX má 6x výškově polohovatelnou opěrku hlavy, 5 bodový systém pásů, 3x polohovací skořepinu od sedu do lehu a měkký sedák.
Inovativní a extra zesílené zóny zvnějšku skořepiny pro případný boční náraz výrazně zvyšují bezpečnost dítěte v oblasti hlavy a zad.
Přirozeně je také GUARDFIX vybaven naším osvědčeným systémem Extended Side Protection(ESP). Extra vložka z Memoryfoam ve spojení s použitím styroporu uvnitř skořepiny pro maximální ochranu při bočním nárazu.
Velké vnitřní rozměry poskytují dostatek místa pro malé pasažéry a zajišťují tak dlouhou uživatelskou dobu dětské autosedačky GUARDFIX. Velmi kvalitní potahy z mikrovlákna vypadající jako kožené jsou odnímatelné a pratelné.

Highlights:
Třída I. s Isofixem
Od 9 - 18 kg (ca. 8 měsíců - ca. 4 roky)
3x nastavitelná poloha na ležení
7x výškově polohovatelná opěrka hlavy
Vysoká ochrana v případě bočního nárazu díky nárazovým zónám a memory foam
Montáž po směru jízdy

Znaky vybavení
Extended Side Protection System ESP
Isofix
Memory Foam
Prodyšné vlákno
Omyvatelné

Znaky
7x nastavení výšky
3x polohování sedu
9 - 18 kg

Rozměry a hmotnosti:
Rozměry 57 x 46 x 64 cm
Šířka sedátka 31 cm

Informace o zaslání
Rozměr balení 43,5 x 47,5 x 68 cm
Čistá hmotnost výrobku (bez kartonu) 12,90 kg
Brutto hmotnost výrobku (včetně kartonu) 15,55 kg

Obsah dodávky:
Autosedačka Guardfix včetně Isofixové základny

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


HAUCK Guardfix 2015 Black/Aqua
MOC¹ 5.455 Kč
4.999 Kč