HAUCK Háčky na tašku na kočárek Hook Me

HAUCK Háčky na tašku na kočárek Hook Me


Cena
137 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A146136

HAUCK Háčky na tašku na kočárek Hook Me
HAUCK Háčky na tašku na kočárek Hook Me

Na tyto univerzální háčky na kočárky můžete pohodlně zavěsit nákupní tašky, přebalovací tašku nebo kabelku nebo jiné věci. Háčky jsou otáčivé o 360° a hodí se na téměř všechny průměry rukojetí. Maximální hmotnost: 4 kg na jeden háček 2 háčky v dodávce.

Highlights:
Použitelné téměř na všechny klasické a golfové kočárky
Max. nosnost 5 kg
Ideální na kabelku, lehké tašky
Stabilní a kvalitní
Flexibilní použití

Vlastnosti výrobku:
Snadná manipulace
Max. nosnost
Odolný UV záření
Odolný materiál
Rozměry v rozestavěném stavu (max.) 11,5 x 6,5 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


HAUCK Háčky na tašku na kočárek Hook Me
137 Kč
Top značky