hauck hluboká korba Eagle 4S Pink Grey 2020

hauck hluboká korba Eagle 4S Pink Grey 2020


Varianta:
  • hauck hluboká korba Eagle 4S Pink Grey 2020
  • hauck hluboká korba Eagle 4S Denim Grey 2020
  • hauck hluboká korba Eagle 4S Back Grey 2020

3.255 Kč
Cena
1.258 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.997 Kč-61%
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A279114

EAN: 4007923167038

hauck hluboká korba Eagle 4S Pink Grey 2020
Díky této pohodlné dětské korbičce lze sportovní kočárek Eagle 4S, který patří do řady iPro, používat již od narození. Velká dětská korbička je vybavena měkkou stříškou, ochranným potahem, měkkou vnitřní podšívkou, matrací, sedadlem 2 v 1 a moskytiérou. Lze ji snadno nasadit na podvozek kočárku Eagle 4S. Na podvozek lze rovněž snadno nasadit autosedačku pro novoorozence iPro.

Díky ploché poloze lehu nabízí korbička Eagle 4S pohodlný spánek také při dlouhých procházkách. Velká sluneční clona s ochranou proti UV záření ochrání vaše miminko za každého počasí. Stříšku je možné otevřít pomocí zipu, pod ní se nachází síťka, která se postará o optimální cirkulaci vzduchu. Moskytiéru, která je součástí dodávky, lze napnout přes korbičku. V případě potřeby je možné sluneční clonu složit dozadu.

Nánožník, který chrání dítě před deštěm a větrem, lze kdykoli odejmout. Později je možné jej kombinovat s fusakem, který v kočárku Eagle 4S zajisté najde uplatnění. Sedačka má měkkou zimní stranu a také letní stranu, otvory pro bezpečnostní pásy a lze ji také používat samostatně jako oboustrannou vložku do sedačky v kočárku.

Korbička je díky malým nohám vždy stabilní a bezpečná a při odejmutí tak zůstává čistá. Kočárek Eagle 4S lze složit naplocho ušetřit tak místo během přepravování nebo skladování.
Náš tip: Korbička Eagle 4S a kočárek Eagle 4S jsou k dispozici jako sada Eagle 4S Duo.

Technické detaily:
  • Hmotnost: 5,5 kg
  • Rozměry: 80 x 46 x 65 cm
  • Ve složeném stavu: 80 x 47 x 20 cm
  • Plocha lůžka: 72 x 34 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

hauck hluboká korba Eagle 4S Pink Grey 2020
hauck hluboká korba Eagle 4S Pink Grey 2020
3.255 Kč
1.258 Kč