Hauck iPro Baby 2019 denim
Varianta:
 • Hauck iPro Baby 2019 denim
 • hauck iPro Baby 2019 Caviar

Cena
3.809 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265270

EAN: 4007923614143

Hauck iPro Baby 2019 denim
Dětská autosedačka typu vajíčko iPro Baby byla vyvinuta v souladu s nejnovější normou i-Size R 129. Je vhodná pro děti o velikosti 40 - 85 cma může tak být používán po dlouhou dobu. Autosedačka iPro Baby patří do série iPro Kids řady autosedaček iPau značky hauck. Obě dětské sedačky lze proto namontovat na stejnou univerzální základnu iPro. Dětskou autosedačku iPro lze používat s našimi modely kočárků Apollo a Saturn R. Alternativně je tato dětská autosedačka přes adaptér také kompatibilní se všemi modely kočárků, které mají úchyty Maxi Cosi.
Autosedačka iPro Baby je mimořádně bezpečná, protože má modulární systém ochrany proti bočním nárazům, který využívá různé materiály absorbující energii. Ty poskytují vynikající ochranu v oblasti hlavy, krku, hrudníku a pánve.
Aby bylo zajištěno, že se dítě po celou dobu cítí dobře, byly použity vysoce kvalitní a prodyšné strečové materiály. Integrovaný 3-bodový systém postroje je výškově nastavitelný a přizpůsobitelný výšce dítěte. Boční polštáře lze použít individuálně nebo snadno odejmout. Ze dvoudílné novorozenecké vložky lze vyjmout sedací část a nadále používat pouze část pod hlavičku. Dětská sedačka iPro má nízkou hmotnost a může být proto pohodlně přenášena s dítětem. Vysoce kvalitní rukojeť z hliníku je opatřena měkkým polstrováním.
V autě může být iPro Baby připevněna téměř jakýmkoli 3-bodovým pásem, který je součástí vozidla. Alternativně může být dětská autosedačka také kombinována se samostatně dostupnou základnou iPro Base. Základnu iPro Base lze použít ve vozidlech, která mají připojení ISOFIX nebo jsou vybavena sedadly i-size.
Náš typ:
Modulární systém Mix & Match. Při použití autosedačku iPro Baby se základnou iPro Base mohou rodiče nadále používat tuto základnu pro další dětskou sedačku iPro Kids.
Sedačka iPro Baby Carrier je dokonalým doplňkem ke kočárkům hauck Apollo / Apollo Duo a Saturn R / Saturn R Duo. Pokud je dětská autosedačka kombinována s podvozkem kočárku, promění se ve snadno ovladatelné systémy Shop'n Drive. Autosedačku snadno vyjmete jednou rukou. Tak může váš miláček pokračovat ve spánku, i když ho maminka nese z kočárku do auta.

Detaily:
 • Dětská sedačka i-Size pro dětskou velikost 40 - 85 cm
 • Modulární ochrana proti bočnímu nárazu pro maximální bezpečnost
 • Použitelné s iPro Base
 • Alternativní upevnění s tříbodovým pásem vozidla (od narození do 13 kg)
 • Bez adaptéru kompatibilní s kočárkem Apollo a Saturn R od hauck
 • Přes adaptéry kompatibilní s modely kočárků od jiných výrobců
 • Velké vnitřní rozměry pro dlouhou životnost
 • Nízká základní hmotnost (5 kg)
Technické detaily:
 • Rozměry autosedačky: 62 x 66 x 43 cm
 • Šířka sedačky: 25

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

Hauck iPro Baby 2019 denim
3.809 Kč