hauck iPro Kids Lunar 2019
Varianta:
 • hauck iPro Kids Lunar 2019
 • hauck 2019 dětská sedačka iPro Kids Caviar

Cena
4.209 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265309

EAN: 4007923614181

hauck iPro Kids Lunar 2019
Extrémně flexibilní dětská sedačka iPro Kids byla schválena podle nejnovějšího standardu i-Size R 129. Je to plnohodnotné sedadlo Reboard pro děti s výškou 40 - 105 cm. To znamená, že dítě jede v autě proti směru jízdy. Od tělesné výšky 76 cm lze iPro Kids alternativně používat i po směru jízdy. Díky velkým vnitřním rozměrům lze tuto dětskou sedačku používat po dlouhou dobu. IPro Kids je součástí řady iPro, která se skládá ze základny iPro, sedačky iPro Kids a sedačky typu vajíčko iPro Baby.
IPro Kids má 5bodový bezpečnostní popruh a nové materiály absorbující energii, které zajišťují nízké zatížení při čelním nebo bočním nárazu. Tento efekt je navíc zesílen modulárním systémem ochrany proti bočním nárazům. Použité materiály poskytují vynikající ochranu v oblasti hlavy, krku, hrudníku a pánve. Díky ocelové výztuži vnitřní sed.ačky je tato sedačka zvláště bezpečná
V autě lze iPro Kids používat pouze se samostatně dostupnou iPro Base. Tato základna i-Size může být upevněna v autě pomocí stojné nohy a snadno se připojí k systému ISOFIX ve voze. Sedačku iPro Baby lze namontovat přesně na tuto základnu.
IPro Kids je vybavena kvalitními a prodyšnými tkaninami, které přispívají k pohodě malého cestujícího. Úhel sklonu sedadla lze nastavit pouze jednou rukou ve směru jízdy ve 4 polohách, od sedu do polohy pro odpočinek. Opěrka hlavy je 6krát výškově nastavitelná . Zároveň je výškově uzpůsoben také systém popruhů. Sedačka iPro Kids je dodávána s vyjímatelnou novorozeneckou vložkou a další dvoudílnou vložkou.

Detaily:
 • Autosedačka i-size Reboard pro výšku dítěte 40 - 105 cm
 • 6-násobně výškově nastavitelná opěrka hlavy (včetně systému popruhů)
 • 4-násobně nastavitelný úhel sklonu ve směru jízdy jednou rukou
 • Od výšky 76 cm lze upevnit také po směru jízdy.
 • Modulární ochrana proti bočnímu nárazu pro maximální bezpečnost
 • Vysoce kvalitní, prodyšný strečový potah
 • Připojení k iPro Base
 • Velké vnitřní rozměry pro dlouhou životnost
Technické detaily:
 • Hmotnost autosedačky: 8,9 kg
 • Rozměry autosedačky: 52 x 72 x 44 cm
 • Šířka sedačky: 34 cm

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

hauck iPro Kids Lunar 2019
4.209 Kč