Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Hauck iPro Kids Set 2020 Caviar
Momentálně vyprodáno
Varianta:

Cena
7.351 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A270852

EAN: 4007923614242

Hauck iPro Kids Set 2020 Caviar
Tento set se skládá z autosedačky iPro Kids a základny iPro Base. Extrémně flexibilní iPro Kids byl certifikován podle nejnovějšího standardu i-size R 129. Je to plnohodnotná sedačka pro děti s výškou 40 - 105 cm. To znamená, že dítě jede v autě proti směru jízdy. Od výšky 76 cm lze upevnit také po směru jízdy. Díky velkým vnitřním rozměrům lze tuto dětskou sedačku používat po dlouhou dobu. IPro Kids je součástí série iPro. To zahrnuje sedačku - vajíčko iPro Baby, kterou lze připojit ke stejné univerzální základně iPro.
IPro Kids má 5bodový bezpečnostní popruh a nové materiály absorbující energii, které zajišťují nízké zatížení při čelním nebo bočním nárazu. Tento efekt je navíc zesílen modulárním systémem ochrany proti bočním nárazům. Použité materiály poskytují vynikající ochranu v oblasti hlavy, krku, hrudníku a pánve. Díky ocelové výztuži vnitřní sed.ačky je tato sedačka zvláště bezpečná
V autě lze iPro Kids používat pouze se samostatně dostupnou iPro Base. Tato základna i-Size může být upevněna v autě pomocí stojné nohy a snadno se připojí k systému ISOFIX ve voze. Sedačku iPro Baby lze namontovat přesně na tuto základnu. IPro Baby i iPro Kids lze jednoduše umístit na základnu pomocí funkce Easy Slide. Speciální vodicí kolejnice zajišťují, že se autosedačky vždy správně zasunou do základny a zamknou. Barevné indikátory pro správnou instalaci do vozidla K odepnutí dětské sedačky ze základny stiskněte středové tlačítko na přední straně základny.
IPro Kids je vybavena kvalitními a prodyšnými tkaninami, které přispívají k pohodě malého cestujícího. Úhel sklonu sedadla lze nastavit pouze jednou rukou ve směru jízdy ve 4 polohách, od sedu do polohy pro odpočinek. Opěrka hlavy je 6krát výškově nastavitelná . Zároveň je výškově uzpůsoben také systém popruhů. Sedačka iPro Kids je dodávána s vyjímatelnou novorozeneckou vložkou a další dvoudílnou vložkou.

Detaily:
 • Sada dětské sedačky iPro + základny iPro
 • Autosedačka i-size Reboard pro výšku dítěte 40 - 105 cm
 • Modulární ochrana proti bočnímu nárazu pro maximální bezpečnost
 • Od výšky 76 cm lze upevnit také po směru jízdy.
 • Barevné indikátory pro správnou instalaci do vozidla
 • Velké vnitřní rozměry pro dlouhou životnost
 • 6-násobně výškově nastavitelná opěrka hlavy (včetně systému popruhů)
 • 4-násobně nastavitelný úhel sklonu ve směru jízdy jednou rukou
 • Vysoce kvalitní, prodyšný strečový potah
Technické detaily:
 • Hmotnost autosedačky: 8,9 kg
 • Rozměry autosedačky: 52 x 72 x 44 cm
 • Šířka sedačky: 34 cm
 • Hmotnost Isofix Base: 8,5 kg
 • Rozměry Isofix Base: 34 x 63 x 32 cm
Rozsah dodávky zahrnuje dětskou sedačku iPro Kids a základnu iPro Base.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější