HAUCK Nosítko 3-Way-Carrier 2018 black

HAUCK Nosítko 3-Way-Carrier 2018 black


Cena
1.170 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A146155

HAUCK Nosítko 3-Way-Carrier 2018 black
Nosítko 3-Way-Carrier

Flexibilní a pohodlné - bezpečné nosítko pro mobilní dny. Hauck 3-Way-Carrier můžete nosit na břiše nebo na zádech. Snadno se přiloží a dá nosit na tři různé způsoby. Připnutelný bryndák se dá snadno odejmout a očistit. Když chcete miminko nést obličejem k Vám, otevřete zip v ergonomicky tvarované sedací části. Dítě tak automaticky bude sedět v ergonomicky správné poloze doporučované dětskými lékaři a může se přitisknout k Vašemu tělu. Pokud chce dítě poznávat svět, uzavřete zip a nechejte se ho dívat dopředu. Dítě můžete nosit i na zádech. Podle obliby Vašeho dítěte. Nosítko se dá snadno nastavit na každou polohu a velikost a je výborné pro rodiče, které jsou rádi na cestách. Upozornění: Toto nosítko se dá používat pro děti, které už umí samostatně udržet hlavičku.

Highlights:
Pocit bezpečí pro Vaše dítě
Správná poloha kyčlí doporučená lékaři
Individuálně nastavitelný systém nošení
Nošení dítěte na těle šetří Vaše záda

Rozměry v rozestavěném stavu (max.) 15 x 25 x 31 cm
Omyvatelné

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

HAUCK Nosítko 3-Way-Carrier 2018 black
1.170 Kč
Top značky