hauck Play'n Relax SQ 2018 ohrádka Forest Fun

hauck Play'n Relax SQ 2018 ohrádka Forest Fun

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • hauck Disney Play'n Relax SQ Mickey Classic 2018

2.159 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A216490

hauck Play'n Relax SQ 2018 ohrádka Forest Fun
Univerzální společník - cestovní postýlka, náhradní postýlka, ohrádka a herní prostor - vše v jednom. Play'n Relax SQ je velice stabilní, směrem nahoru se zužuje. Skvělé mobilní řešení, které lze používat doma i na cestách Ve složeném stavu lze Play'n Relax SQ všude převážet. Play'n Relax SQ bude všude bezpečně stát, má kónický tvar, který se směrem vzhůru zužuje. Je obzvláště stabilní a nelze jej převrátit. Mimo to má mnoho možností použití. V Play'n Relax SQ si může vaše dítě nerušeně hrát, odpočívat i spát.

Detaily:
  • Plocha o rozměrech 90 x 90 cm poskytne dostatek volného prostoru
  • V Play'n Relax si může Vaše dítě dle libosti hrát.
  • Zároveň poslouží jako hezké útočiště, kde si může Vaše dítě odpočinout i vyspinkat.
  • Díky velkým bočním průzorům můžete Vaše dítě bezpečně pozorovat.
  • Play'n Relax SQ několika pohyby rozložíte i složíte a umístíte do praktické přenosné tašky.
  • Přenosná taška a skládací podložka jsou součástí dodávky.

Příslušenství

Cena
851 Kč
Cena
554 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


hauck Play'n Relax SQ 2018 ohrádka Forest Fun
2.159 Kč