hauck Polstrování do jídelní židličky Comfort birdie

hauck Polstrování do jídelní židličky Comfort birdie

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • hauck Comfort Forest Fun, 2017
  • Polstrování do jídelní židličky HAUCK Comfort pro Alpha Butterfly 2014
  • HAUCK Alpha Comfort polstrování 2014/15 - animals

561 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A188263

hauck Polstrování do jídelní židličky Comfort birdie
Pohodlné polstrování a vložka na sezení pro Vaši jídelní židličku.

Toto dvoudílné polstrování můžete v okamžiku připevnit pomocí suchých zipů k jídelní židličce a stejně rychle ho sejmout kvůli vyprání. Dítěti skýtá velký komfort díky vysokému zádovému dílu a polstrování na ruce. Polstrování Comfort je ideální doplněk k Vaší jídelní židličce Alpha+.

Detaily:
  • Materiál: 100% polyester, omyvatelný
  • Rozměry: 30 x 30 cm + 47 x 25 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


hauck Polstrování do jídelní židličky Comfort birdie
561 Kč