Poslední šance
Poslední šance
10% sleva
ED8589
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HAUCK Potah na cestovní matrace Bed Me Beige

HAUCK Potah na cestovní matrace Bed Me Beige

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 491 Kč
445 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A146134

HAUCK Potah na cestovní matrace Bed Me Beige
HAUCK Náhradní potah / letní potah Guardfix

Toto univerzální prostěradlo Bed Me (80 x 50 cm) můžete používat pro všechny matrace 80 x 50 cm. Je kompatibilní také s naší matrací Sleeper. Bed Me je tak výborným doplňkem k našim cestovním matracím a postýlkám Hauck.
Měkká bavlna na horní straně a síťová látka zespodu prostěradla jsou prodyšné a vyrovnávají teploty.
Tyto vlastnosti předcházejí hromadění tepla. Použité materiály mimo to regulují vlhko a zajišťují příjemné klima na spaní. Díky prošití zůstane výplň stejnoměrně rozdělena.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


HAUCK Potah na cestovní matrace Bed Me Beige
MOC¹ 491 Kč
445 Kč