Naše alternativa k vyprodanému výrobku

HAUCK Sedací vložka Dry Me
Momentálně vyprodáno

HAUCK Sedací vložka Dry Me


Cena
327 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A146108

HAUCK Sedací vložka Dry Me
HAUCK Sedací vložka Dry Me

Tato měkce vatovaná vložka je perfektní ochrana na autosedačky třídy I. Chrání potah autosedačky před vlhkem, drobky, špínou a vším, co na něj může spadnout a zašpinit ho. Dry Me má měkkou, polstrovanou svrchní stranu a vodě odolnou zónu mezi Vaším dítětem a potahem autosedačky. Praní v pračce, sušení v sušičce

Highlights:
Flexibilní přizpůsobení se
Protiskluzová
Odpuzující špínu a tekutiny
Chrání potah autosedačky

Vlastnosti výrobku:
Pro autosedačky třídy I.
Bez vložky
Odpuzující špínu
Odolný UV záření
Voděodpudivý materiál
Omyvatelné
Praní na 30 stupňů
Rozměry v rozestavěném stavu (max.) 45,5 x 41 x 4 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

Top značky