Naše alternativa k vyprodanému výrobku

hauck Sluneční stříška Swift X Duo Rose 2-pack
Momentálně vyprodáno

hauck Sluneční stříška Swift X Duo Rose 2-pack


Varianta:
  • hauck Sluneční stříška Swift X Duo Rose 2-pack
    Momentálně vyprodáno
  • hauck Sluneční stříška Swift X Duo Iceblue 2-pack
  • hauck Kryt proti slunci Swift X Duo Rose/Iceblue 2-pack

Cena
1.467 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A307501

hauck Sluneční stříška Swift X Duo Rose 2-pack
Tento text je přeložen automaticky.
S našimi slunečními stříškami si můžete sourozenecký kočárek Swift X Duo přizpůsobit podle sebe style n a jsou také flexibilní při výběru barev. Dnes černý baldachýn a zítra růžový pro vaši malou princeznu a modrý pro vašeho malého prince. Skvělý vedlejší efekt - s novým vzhledem budete poutat pozornost a vaše děti budou v horkých dnech ještě lépe chráněny před sluncem díky velké třízónové stříšce s UV ochranou 50+ a větracími zónami. Inspirujte se našimi skvělými stránkami Design a najděte si svůj oblíbený vzhled!

Podrobnosti o produktu:
  • Kompatibilní se sourozeneckým kočárkem Swift X Duo.
  • Velká třízónová kapuce s UV ochranou 50+
  • Větrací zóny
  • Snadné připevnění

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější