hauck TOYS - Motokára Blizzard, Green

hauck TOYS - Motokára Blizzard, Green


5.069 Kč
Cena
4.845 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
224 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A192386

hauck TOYS - Motokára Blizzard, Green
Blizzard od hauck TOYS FOR KIDS je motokára pro děti od 4 let. Se zářivě barevnými díly dostane dítě chuť závodit. Kdo by se znovu nestal dítětem? Stylová optika nízkoprofilových pneumatik a sportovně agresivní rám znamenají, že jste s touto motokárou vyhráli už před závody.

Přirozeně stojí bezpečnost a pohodlí i tady na prvním místě. Nárazníky a postranní madlo chrání dítě. Blizzard je tím pádem vhodný do terénu. Automatický volnoběh zajistí potřebné pohodlí při šlapání. Aby zůstalo tempo pod kontrolou, působí snadno ovladatelná ruční brzda na obě zadní kola. Sedátko je 3x polohovatelné, takže se přizpůsobí na velikost dítěte, čímž se dá motokára používat po dlouhý čas.

Podpora pohyblivosti je a zůstane důležitým aspektem ve vývoji našich dětí. Outdoorové výrobky od hauck TOYS jsou výborně uzpůsobeny dětským proporcím. Tady je garantována zábava z pohybu, také optimálně podporují vývin svalů, výdrž, rovnováhu, schopnost koordinace a koncentrace. Kromě podpory vývoje a radosti z pohybu stojí na prvním místě bezpečnost dítěte.
Díky inovativnímu designu a vybraným barvám má každý výrobek hauck TOYS výjimečný image. Každé dítě najde to správné vozidlo od hauck Toys - malé dítě, dítě hledající dobrodružství i malý závodník.

Podrobnosti:
  • Robustní ocelový rám
  • Automatické zapojení volnoběhu
  • Dvoubarevná kola v kuličkových ložiskách, ě 25,5 cm (10“)
  • Ruční brza působící na obě zadní kola
  • Polohovatelné skořepinové sedátko
  • Délka od středu sedačky k pedálu (nejpřednější poloha): 46 cm, zadní poloha: 54 cm
  • Hmotnost: 15 kg (33,1 lb)
  • Rozměry: 120 x 61 x 64,5 cm
  • Maximální nosnost: 50 kg (110 lb)
  • Věk: 4 - 8 let (90 - 110 cm tělesná výška)

Pozor!
Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

hauck TOYS - Motokára Blizzard, Green
5.069 Kč
4.845 Kč
Top značky