hauck TOYS - Motokára Teenage Mutant Ninja Turtles
Momentálně vyprodáno

hauck TOYS - Motokára Teenage Mutant Ninja Turtles


Cena 3.017 Kč Poštovné zdarma!
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A192398

hauck TOYS - Motokára Teenage Mutant Ninja Turtles
Ninja Trike od hauck TOYS FOR KIDS je skvělá tříkolka v želvím designu, která garantuje množství zábavy. Nápadné kolo předního pohonu, daleko stažená řidítka, pohodová poloha při jízdě a úžasný design z něj dělají skvělé vozidlo pro kluky a holky od 4 let. Kromě tréninku síly, výdrže a schopnosti reagovat se dítě může hravě naučit první silniční pravidla.

17'' velké pohonné kolo přinese skutečné tempo na silnici. Snadno ovladatelná ruční brzda pravého zadního kola znamená dostatečnou bezpečnost. Skořepinové sedátko se dá polohovat podle délky noh dítěte. Je vybaveno pohodlnou zádovou opěrkou. Díky nafukovacím pneumatikám s profilem si motokára poradí i s úseky na louce a na nezpevněných cestách.

V roce 2015 zahájili v hauck TOYS spolupráci s Nikelodeonem. Mutanti želvy Ninja jsou oblíbeným tématem dětí, a proto ho Hauck zvolil jako vlastní sérii motokár. Hrdinové ze seriálu se nachází na vozidlech. Části rámu a paprsky jsou v zelené barvě mutujících želv. Díky odvaze, síle a notné dávce humoru jsou želvy spolu s vůdcem Leonardem skutečnými hrdiny naší doby.

Podrobnosti:
  • Robustní ocelový rám
  • Přední kolo s velkou grafikou: nafukovací pneumatiky, ě 43 cm (17")
  • Zadní kolečka: umělohmotná kolečka s gumovým profilem, ě 19 cm (7,5'')
  • Ruční brzda na pravé zadní kolo
  • Pohodová řidítka typu Chopper
  • Tři různé polohy sedadla dle výšky dítěte
  • Hmotnost: 8,4 kg (18,5 lb)
  • Rozměry: 98 x 67 x 52 cm
  • Maximální nosnost: 35 kg (77 lb)
  • Věk: 4 - 8 let (100 - 150 cm)

Pozor!
Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky