hauck TOYS - Odrážedlo E-Z Rider 10, Bubble Pink
Momentálně vyprodáno

hauck TOYS - Odrážedlo E-Z Rider 10, Bubble Pink


MOC¹
1.149 Kč
Cena 1.102 Kč Poštovné zdarma!
Ušetříte
47 Kč (4%)
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A192375

hauck TOYS - Odrážedlo E-Z Rider 10, Bubble Pink
E-Z Rider 10 od hauck TOYS FOR KIDS je ideální odrážedlo pro začátečníky. Vhodné je pro děti od 2 let. Kvůli začátečníkům byla záměrně vynechána ruční brzda. Děti se mohou koncentrovat na už tak komplexní sled úkonů. Brzké naučení se rovnováze, zatáčení, pohybu pro zrychlení a brzdění nohama je optimální přípravou pro pozdější jízdu na kole. Trénuje navíc správné chování v silničním provozu. Sedátko a řidítka jsou výškově polohovatelné. Díky E-Z Rider 10 se malé děti cítí jako velké a každý výlet je hned dvojitou zábavou. Učení hrou je zábava! Hraní a zábava s Hauck!

Podpora pohyblivosti je a zůstane důležitým aspektem ve vývoji našich dětí. Outdoorové výrobky od hauck TOYS jsou výborně uzpůsobeny dětským proporcím. Tady je garantována zábava z pohybu, také optimálně podporují vývin svalů, výdrž, rovnováhu, schopnost koordinace a koncentrace. Kromě podpory vývoje a radosti z pohybu stojí na prvním místě bezpečnost dítěte. Díky inovativnímu designu a vybraným barvám má každý výrobek hauck TOYS výjimečný image. Každé dítě najde to správné vozidlo od hauck Toys - malé dítě, dítě hledající dobrodružství i malý závodník.

Podrobnosti:
  • Robustní ocelový rám
  • 10“ paprsková kola s EVA pneumatikami, ě 25,5 cm
  • Sedátko výškově polohovatelné: 33 - 38 cm
  • Řidítka výškově polohovatelná: 51 - 55 cm
  • Protiskluzové rukojeti
  • Praktické držátko na řidítkách
  • Hmotnost: 2,4 kg (5,3 lb)
  • Rozměry: 73 x 40 x 56 cm
  • Maximální nosnost: 20 kg (44 lb)
  • Věk: 2 - 4 let

Pozor!
Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky