hauck TOYS - Odrážedlo Super Rider 10, red

hauck TOYS - Odrážedlo Super Rider 10, red


MOC¹
1.299 Kč
Cena
1.295 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
4 Kč (0%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A192372

hauck TOYS - Odrážedlo Super Rider 10, red
Super Rider 10 od hauck TOYS FOR KIDS umožňuje dětem optimální začátek ve světě se dvěma koly, jakmile umí jistě chodit. Vzhledem k nízké hmotnosti 3 kg se začátečníkům velmi dobře ovládá. Po stranách zesílené, protiskluzové rukojeti a široká EVA kola zajistí bezpečnost a pohodlí. Sedátko je výškově nastavitelné a dá se proto přizpůsobit výšce dítěte. Držátko integrované v řidítkách umožňuje nejen pohodlné přenášení. Pokud se dítě teprve učí jezdit, pomůže dítěti, když rodiče ještě trochu řidítka stabilizují. Při učení se jezdit odrážedle se tak dobře trénuje motorika a rovnováha dítěte, že je pro něj později snadné přejít na kolo bez přídavných koleček.

Podpora pohyblivosti je a zůstane důležitým aspektem ve vývoji našich dětí. Outdoorové výrobky od hauck TOYS jsou výborně uzpůsobeny dětským proporcím. Tady je garantována zábava z pohybu, také optimálně podporují vývin svalů, výdrž, rovnováhu, schopnost koordinace a koncentrace. Kromě podpory vývoje a radosti z pohybu stojí na prvním místě bezpečnost dítěte. Díky inovativnímu designu a vybraným barvám má každý výrobek hauck TOYS výjimečný image. Každé dítě najde to správné vozidlo od hauck Toys - malé dítě, dítě hledající dobrodružství i malý závodník.

Podrobnosti:
  • Robustní ocelový rám
  • 10“ kola s pneumatikami EVA, ě 23 cm
  • Sedátko výškově polohovatelné: 32,5 - 38 cm
  • Řidítka výškově polohovatelná: 51 - 53,5 cm
  • Protiskluzové rukojeti
  • Praktické držátko na řidítkách
  • Hmotnost: 3,2 kg (7,1 lb)
  • Rozměry: 70 x 45 x 55 cm
  • Maximální nosnost: 20 kg (44 lb)
  • Věk: 2 - 4 let

Pozor!
Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

hauck TOYS - Odrážedlo Super Rider 10, red
MOC¹ 1.299 Kč
1.295 Kč
Top značky