HAUCK Varioguard Plus 2016 black

HAUCK Varioguard Plus 2016 black

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
7.890 Kč
7.000 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 890 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A162624

HAUCK Varioguard Plus 2016 black
Varioguard Plus-RE-BOARD autosedačka + dětská autosedačka do 18 kg (třída 0+/I) včetně Isofix Base
Možnosti montáže v autě: PROTI a VE směru jízdy, s tříbodovým pásem nebo Isofixem


Varioguard Plus je velmi flexibilní, udává směr v designu a nabízí Vašemu dítěti nejmodernější techniku a nejvyšší bezpečnost.
Varioguard Plus disponuje na rozdíl od mnoha jiných autosedaček třídy 0+ pětibodovým pásem i polstrováním pásů, které absorbují nárazové energie a garantují nejvyšší bezpečnost.
Mimo použití Memory pěny v oblasti hlavy a boků sedačky, která absorbuje nárazy, dosahuje skvělých výsledků v testech při předních i postranních nárazech.
Tento prvek výbavy současně výrazně zvyšuje komfort při sezení. Navíc disponuje Varioguard Plus protektory při postranním nárazu v oblasti zad.
Také použité, velmi kvalitní a prodyšné materiály přispívají k pohodlí malých pasažérů.

Isofixová základna autosedačky Varioguard Plus se dá v autě zaaretovat pomocí podpěrné nohy a snadno připevnit na body Isofixu Vašeho auta. Pokud Vaše auto Isofixem nedisponuje, můžete základnu upevnit pomocí tříbodového pásu auta.

Varioguard můžete používat od narození dítěte. K tomu připevníte autosedačku několika úkony na její základně. Při použití s Isofixem Vašeho auta můžete Varioguard Plus až do třídy I. včetně - tedy od narození do 18 kg - namontovat proti směru jízdy. Od tělesné hmotnosti Vašeho dítěte 9 kg můžete ale autosedačku otočit také ve směru jízdy. To podle toho, kterou možnost vestavění Vy nebo Vaše dítě preferujete.

Při upevnění Varioguard Plus pomocí tříbodového pásu auta můžete používat sedačku proti směru jízdy ve třídě 0+ - od narození do 13 kg. Od hmotnosti dítěte 9 kg - nejpozději ale od 13 kg tělesné hmotnosti - musí být Varioguard Plus při této montáži otočena PO směru jízdy.

Úhel sklonu autosedačky se dá nastavit do 3 poloh. Ochrana hlavy nastavitelná výškově skýtá ve všech variantách vestavění optimální ochranu v případě bočního nárazu. Varioguard Plus - nejflexibilnější autosedačka, kterou můžete používat po mnoho let.

Vlastnosti:
• 7x polohování výšky
• 3x změna polohy sedačky
• Autosedačka s pětibodovým pásem
• Extended Side Protection System ESP
• Isofix
• Memory Foam
• Prodyšné vlákno
• Omyvatelné
• Pro tříbodový pás v autě
• od narození do 18 kg
• S pásem proti směru jízdy od narození do 13 kg
• S pásem po směru jízdy od 9 - 18 kg

Rozměry a hmotnost:
Rozměry 50 x 41 x 72 cm
Hmotnost základny: 6,55 kg
Hmotnost skořepiny: 8,40 kg
Šířka sedačky: 28 cm
Celková hmotnost: 14,85 kg

Obsah dodávky:
autosedačka Varioguard včetně Isofix Base

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


HAUCK Varioguard Plus 2016 black
7.890 Kč
7.000 Kč
Top značky