Hauck Watch Me 1 2015

Hauck Watch Me 1 2015

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
439 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A114455

Hauck Watch Me 1 2015
Pomocí zrcátka na opěrku hlavy zadního sedadla v autě máte dítě v autosedačce, která je proti směru jízdy, vždy na očích. Zrcátko se dá pomocí 4 pásů připevnit téměř na každé opěrce hlavy a dá se jak horizontálně tak vertikálně nastavit. Velký rozměr se postará o dobrou viditelnost a velmi kvalitní nerozbitný materiál snižuje riziko zranění.

Highlights:
• Zrcátko pro zadní sedadlo v autě
&biull; Pro všechna vajíčka a Reboard autosedačky
• Velká oblast pro vidění
• Snadné nastavení i upevnění
• Upevnění na všech opěrkách hlavy

Vlastnosti výrobku:
• Nerozbitnost
• Rozměry (max.) 21 x 19 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Hauck Watch Me 1 2015
439 Kč