hauck Zábrana Close'n Safe + 7 cm prodloužení charcoal

hauck Zábrana Close'n Safe + 7 cm prodloužení charcoal

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 1 kusy k dispozici!
1.040 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A188293

hauck Zábrana Close'n Safe + 7 cm prodloužení charcoal
S touto stabilní zábranou do dveří můžete dítěti zamezit přístupu do nebezpečných částí domácnosti. Montáž je v mžiku hotová. Zábrana se dá zaklínit do rámu dveří pomocí fixačních šroubů. Vrtání není třeba.

Detaily:
 • V dodávce je již obsaženo prodloužení o délce 7 cm.
 • Stop'n Safe je vhodná do otvorů dveří a schodišť od 75 - 88 cm.
 • Má druhý manuální uzavírací mechanismus a spolehlivě zapadne v zámku, který děti neotevřou
 • Dospělí mohou Stop'n Safe otevřít jednou rukou do obou směrů
 • V případě potřeby se dá západkou zaaretovat do jednoho případně do obou směrů
 • Červená případně šedá značka na zábraně Vám ukáží, zda je zábrana zavřená nebo není
 • Při červené je zábrana otevřená a dá se jí procházet
 • Při šedé je zábrana bezpečně zamčená a zajistí, že se dítě případně domácí zvíře může pohybovat jen v bezpečně vymezené oblasti

Upozornění ohledně montáže:
Tento výrobek musíte sami nastavit. Co to znamená?
Dvířka zábrany jsou pro bezpečný transport zajištěna dvěma stahovacími pásky. Než začnete s montáží, odstraňte nejdříve stahovací pásky. Pak postupujte podle návodu. Když jste namontovali všechny spojovací prvky (+ eventuálně prodloužení) a seřizovací šrouby na zábraně, postavte zábranu do dveřního rámu případně mezi stěnu a zábradlí. Prostřednictvím dotažení seřizovacích šroubů se v počátku křivě stojící postranní díl v části zavíracího mechanismu bezpečně paralelně zafixuje.

Příslušenství

Cena
312 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


hauck Zábrana Close'n Safe + 7 cm prodloužení charcoal
1.040 Kč