Naše alternativa k vyprodanému výrobku

hauck Zábrana Close'n Stop + 9 cm prodloužení charcoal
Momentálně vyprodáno

hauck Zábrana Close'n Stop + 9 cm prodloužení charcoal


MOC¹
1.170 Kč
Cena
1.034 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
136 Kč-12%
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A188442

hauck Zábrana Close'n Stop + 9 cm prodloužení charcoal
Dětská zábrana Close'nˇStop obdržíte s prodloužením o délce 9 cm. Tak je zábrana vhodná do dveří a schodišť o šířce 75 až 90 cm. Montáž je v mžiku hotová. Kovová zábrana je vklíněna mezi stěny nebo rámy dveří. Vrtání není nutné.
Zábrana má dvojí manuální uzavírací mechanismus. Lze ji otevřít jen jednou rukou a spolehlivě zapadne do uzávěru, který dítě neotevře. Pokud se zábrana zkombinuje s 'Y' svorkami (k dostání zvlášť), je možné ji připevnit k zábradlí s kulatými tyčkami. Se zábranou Close'n Stop můžete svůj domov zabezpečit - k ochraně dětí, ale i před domácími zvířaty.

Upozornění:
Máte zábradlí s kulatými nebo oválnými tyčkami s průměrem do 10 cm? Pak můžete zábranu Open'n Stop a dvířka Wood Lock Safety Gate kromě rozšíření o 9 a 21 cm upevnit ještě vruty Y, které jsou k dispozici zvlášť.

Příslušenství

Cena
312 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

Top značky