Naše alternativa k vyprodanému výrobku

hauck Zábrana do dveří Stop n Safe charcoal
Momentálně vyprodáno

hauck Zábrana do dveří Stop n Safe charcoal


Cena
910 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A188279

hauck Zábrana do dveří Stop n Safe charcoal
S touto stabilní zábranou do dveří můžete dítěti zamezit přístupu do nebezpečných částí domácnosti. Montáž je v mžiku hotová. Zábrana se dá zaklínit do rámu dveří pomocí fixačních šroubů. Vrtání není třeba.

Detaily:
  • Stop'n Safe je vhodná do otvorů dveří a schodišť od 75 - 81 cm.
  • Má druhý manuální uzavírací mechanismus a spolehlivě zapadne v zámku, který děti neotevřou
  • Dospělí mohou Stop'n Safe otevřít jednou rukou do obou směrů
  • V případě potřeby se dá západkou zaaretovat do jednoho případně do obou směrů
  • Červená případně šedá značka na zábraně Vám ukáží, zda je zábrana zavřená nebo není
  • Při červené je zábrana otevřená a dá se jí procházet
  • Při šedé je zábrana bezpečně zamčená a zajistí, že se dítě případně domácí zvíře může pohybovat jen v bezpečně vymezené oblasti

Upozornění ohledně montáže:
Jedná se o samoregulační zábranu. Co to znamená?
Dvířka zábrany jsou pro bezpečný transport zajištěna dvěma stahovacími pásky. Než začnete s montáží, odstraňte nejdříve stahovací pásky. Pak postupujte podle návodu. Když jste namontovali všechny spojovací prvky (+ eventuálně prodloužení) a seřizovací šrouby na zábraně, postavte zábranu do dveřního rámu případně mezi stěnu a zábradlí. Prostřednictvím dotažení seřizovacích šroubů se v počátku křivě stojící postranní díl v části zavíracího mechanismu bezpečně paralelně zafixuje.

Příslušenství

Cena
312 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

Top značky