hauck základna iPro Base Black 2019

hauck základna iPro Base Black 2019


Cena
3.429 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265310

EAN: 4007923339879

hauck základna iPro Base Black 2019
Jedna zzákladna pro dvě autosedačky Na tuto základnu iPro lze namontovat sedačku iPro Baby a alternativně následující autosedačku iPro Kids.
Základnu iPro Base lze použít ve vozidlech, která mají připojení ISOFIX nebo jsou vybavena sedadly i-size. Pro tento účel jsou individuálně nastavitelné konektory ISOFIX zasazeny v háčcích ISOFIX vozidla. Pokud se bezpečnostní indikátor rozsvítí zeleně, je základna správně připojena. Základna je výškově nastavitelná a odemykatelná pomocí jednoručního mechanismu. Po instalaci na pdoalhu vozidla se automaticky aktivuje. Správná poloha je opět indikována zeleně.
Totéž platí pro instalaci dětských sedaček na základně iPro. IPro Baby i iPro Kids lze jednoduše umístit na základnu pomocí funkce Easy Slide. Speciální vodicí kolejnice zajišťují, že se autosedačky vždy správně zasunou do základny a zamknou. Barevné indikátory indikují správnou instalaci nebo stav uzamčení. K odepnutí dětské sedačky ze základny stiskněte středové tlačítko na přední straně základny.

Detaily:
  • 1 základna pro 2 sedačky - pro iPro Baby a iPro Kids
  • iPro Base lze použít jak pro sedadla vybavená systémem ISOFIX, tak i pro sedačky typu i-size
  • Barevné indikátory pro správnou instalaci do vozidla
  • Obzvláště snadné umístění dětských sedaček na základnu
  • Individuálně rozšiřitelný pro několik vozidel
Technické detaily:
  • Hmotnost Isofix Base: 8,5 kg
  • Rozměry Isofix Base: 34 x 63 x 32 cm

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

hauck základna iPro Base Black 2019
3.429 Kč