hauck Zero Plus 2017 Black
hauck Zero Plus 2017 Black
MOC¹ 1.950 Kč
1.689 Kč
Všechny ceny vč. DPH

hauck Zero Plus 2017 Black


MOC¹
1.950 Kč
Cena
1.689 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
261 Kč-13%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A186740

hauck Zero Plus 2017 Black
Zero Plus 0+ je nejbezpečnější řešení pro dobrou jízdu. Již od narození může dítě jet s Vámi v autě a je dobře chráněno. Jak při frontálním tak při bočním nárazu leží dítě bezpečně v autosedačce.

Detaily:
  • Použití PU pěny
  • PU pěna zajišťuje optimální absorpci nárazů, takže na dítě nemohou působit žádné vnější síly
  • Polstrovaný tříbodový pás
  • Systém Shop'n Drive vytvoří ve spojení s našimi modely Shopper, Viper a Freerider
  • Rozměry: 63 x 45 x 56 cm
  • Materiál z umělé hmoty a polyesteru, možné prát

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

hauck Zero Plus 2017 Black
MOC¹ 1.950 Kč
1.689 Kč
Top značky