Hej Loenne Dřevěná duha
eko
613 Kč
Cena
611 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A364343

EAN: 4043891344378

Hej Loenne Dřevěná duha
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Věk: od 12 měsíců
  • Dřevěná naučná hra s příběhem, 7 dřevěných duh z borovicového dřeva, stavební bloky a obal ve veselém designu, včetně mini knížky, bavlněného sáčku a klíčenky.
  • Dřevěná hračka s láskou navržená pro děti, kterou lze stohovat a používat samostatně pro mnoho nápadů na hraní, ideální také jako dekorace.
  • Celostní pojetí, skandinávský design t, skvělý učební efekt, podporuje jemnou motoriku, kreativitu, koordinaci a haptiku.
  • Genderově neutrální motorická hračka duha je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva bez škodlivin, tvarů vhodných pro děti a vybraných barev na vodní bázi, proto je naprosto nezávadná.
Rozměry a hmotnost:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 0,55 x 27 x 14 cm
  • Hmotnost: 5,5 kg
Materiál a péče:
  • Materiál: dřevo FSC
  • Pokyny pro údržbu: Otřete vlhkým hadříkem.
Součástí dodávky je:
  • Skládá se ze 7 dílů, včetně sáčku se šňůrkou.

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Hej Loenne Dřevěná duha
Hej Loenne Dřevěná duha
613 Kč
611 Kč