Hej Loenne Dřevěná věž z kostek
eko
613 Kč
Cena
604 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A364342

EAN: 4043891344347

Hej Loenne Dřevěná věž z kostek
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Věk: 12 měsíců
  • Láskyplně navržená stohovací věž pro děti s příběhem, která se skládá ze 7 stohovacích prvků a tyčky, včetně mini knížky, bavlněného sáčku a přívěsku na klíče.
  • Třídicí a stohovací kroužky vhodné zejména pro malé dětské ruce, ohebná tyč pro větší bezpečnost při stohování.
  • Celostní pojetí, skandinávský design t, skvělý učební efekt, podporuje zejména jemnou motoriku a koordinaci ruka-oko.
  • Genderově neutrální dětská hračka vyrobená z vysoce kvalitního, neznečišťujícího wac holder - a bukového dřeva, různých tvarů vhodných pro děti a vybraných barev na vodní bázi, tedy naprosto nezávadných.
Rozměry a hmotnost:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 23 x 12,5 x 12 cm.
  • Hmotnost: 0,57 kg
Materiál a péče:
  • Materiál: dřevo FSC
  • Pokyny pro údržbu: Otřete vlhkým hadříkem.
Součástí dodávky je:
  • 10ks, 5 kostek s otvory pro kolíčky a 5 dílů pro kolíčky, včetně tašky na tahání

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Hej Loenne Dřevěná věž z kostek
Hej Loenne Dřevěná věž z kostek
613 Kč
604 Kč