Hej Loenne Tažné zvíře ENNO
eko
Cena
615 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A364450

EAN: 4043891344439

Hej Loenne Tažné zvíře ENNO
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Věk: od 12 měsíců
  • Hračka na tahání s příběhem, dřevěným losem ENNØ a obalem ve veselém designu, včetně miniknihy a přívěsku na klíče.
  • S láskou navržená hračka na učení chůze v roztomilém provedení "hej LØNNE!" - Style , uprostřed ohebná pro překonávání zatáček, originální také jako dekorace do dětského pokoje.
  • Hrajte si a zároveň se učte chodit s ENNØ Moose ze série "hej LØNNE!". Ucelený koncept, skandinávský design t, skvělý učební efekt - ideální pro podporu motoriky a koordinace ruka-oko.
  • Genderově neutrální hračka vyrobená z vysoce kvalitního dřeva wac holder , které neznečišťuje životní prostředí, má tvar vhodný pro děti a vybrané barvy na vodní bázi, proto je naprosto nezávadná.
Rozměry a hmotnost:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 23 x 9,5 x 15,5 cm
  • Hmotnost: 0,36 kg
Materiál a péče:
  • Materiál: dřevo FSC
  • Pokyny pro údržbu: Otřete vlhkým hadříkem.
Součástí dodávky je:
  • Tažné zvíře ENNO

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Hej Loenne Tažné zvíře ENNO
Hej Loenne Tažné zvíře ENNO
615 Kč