Helma Melon Batole Design Rainbow Blue - velikost XXS, 44-50 cm

Helma Melon Batole Design Rainbow Blue - velikost XXS, 44-50 cmCena
1.195 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A281608

EAN: 4260243720332

Helma Melon Batole Design Rainbow Blue - velikost XXS, 44-50 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Dětské přilby Melon® Toddler jsou certifikovány vícekrát a díky svému vestavěnému pérovému světlu uvolňují dosud mladé svaly krku těch nejmenších. Úplně nový je chráněný Melon ® X-Fix, průkopnický bezpečnostní koncept pro vedení řemenu, které nahrazuje obecně nevyhovující řešení seřizovacího kola. Známý číselník má pouze komfortní funkci a neposkytuje žádnou ochranu. Na druhou stranu Melon X-Fix zajišťuje bezpečnost a pohodlí! S touto v současné době exkluzivní technologií Melon ® zůstává přilba na správném místě i v extrémních situacích. Přilba se nesmí během pádu sklouznout a výsledné síly jsou optimálně rozloženy.

X-Fix je pojmenován po flexibilní Melon ® X-Fix-Wing, který prochází popruhy při přechodu z hlavy na krk (při kranio-cervikálním přechodu) a také optimálně chrání citlivou oblast krku nositele. Dokonalé seřízení pásu je intuitivně zaručeno i pro netrénované děti a rodiče velmi snadno ovladatelným seřizovacím mechanismem na bočním ztužení.

Vzhledem k tomu, že se malé rychlostní kola rychle pohybují mimo zorné pole dospělých účastníků silničního provozu, je zvýšená viditelnost nesmírně důležitá. Z tohoto důvodu jsou přilby Toddler vybaveny červeným koncovým světlem integrovaným do křídla X-Fix a 360 ° odrazivostí na popruzích a nálepkách s logem.

Upevňovací otvory na přední straně přileb lze použít pro různé doplňky, např. pro Melon ® Toddler Vista Visors v chladné baseballové čepici hledejte ochranu proti dešti / slunci nebo Melon ® Toddler Speed ​​Visors pro vítr / hmyz ochrana. To také vede k mnoha stylovým barevným kombinacím.

Konstrukce Melon ® Toddler byla vyvinuta pro věkovou skupinu 10–30 měsíců na základě percentilů KiGGS pro antropometrická měření Institutu Roberta Kocha, kterou každá matka ví z orientačních diagramů zobrazených v matčině pasu.

Melon ® Batole nabízí 7 barevných duhových barev v barevné kolekci Rainbow. Nezáleží na tom, zda se vejde na kolo, do vašeho oblíbeného oblečení nebo jako barevné kuličky, malé i velké rozhodovací orgány zde najdou přesně to, co hledají.

Příběh batolete Melon ® je skvělým úvodem pro rodiče a děti, kteří společně pracují na tématu přileb.

Kromě funkcí nalezených v kolekci batole má batole Melon ® také speciální magnetický uzávěr, který umožňuje snadné ovládání jednou rukou a snadno se otevírá i v případě nouze.

Nejlepší ze všeho, chrání citlivou pokožku na krku před bolestivým sevřením v uzávěru.

Detaily:
  • obvod hlavy: 44-50 cm
  • vhodný pro všechny cyklistické a kolečkové sporty, stejně jako pro dětská jízdní kola a přívěsy
  • Melon X-Fix: bezpečný, inovativní systém pásů
  • Vybaveno: magnetickým uzávěrem Fidlock Baby, polstrováním Coolmax, odrazivostí 3M, zadním světlem vč. baterie
  • Lehká polykarbonátová vnější skořepina, plně přivařená k vnitřní skořepině EPS
  • 12 větracích otvorů, vpředu se sítí proti hmyzu
  • Věk: 10 - 30 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Helma Melon Batole Design Rainbow Blue - velikost XXS, 44-50 cm
4.5
30 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 21
 
4 hvězdičky
| 6
 
3 hvězdičky
| 2
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 1
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Užitečná česká hodnocení:

Další hodnocení

Užitečná zahraniční hodnocení:

Více mezinárodních hodnocení
Načítání...

Naše nejprodávanější

Helma Melon Batole Design Rainbow Blue - velikost XXS, 44-50 cm
Helma Melon Batole Design Rainbow Blue - velikost XXS, 44-50 cm
1.195 Kč