Helma Melon ® Batole Design Rainbow Indigo - velikost XXS, 44-50 cm

Helma Melon ® Batole Design Rainbow Indigo - velikost XXS, 44-50 cmCena
1.641 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A281609

EAN: 4260243720349

Helma Melon ® Batole Design Rainbow Indigo - velikost XXS, 44-50 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Dětské přilby Melon ® Toddler jsou certifikovány několikrát a díky své konstrukci In-Mold jsou lehké jako peří, které uvolní dosud mladé svaly krku malých.

Úplně novým je chráněný Melon ® X-Fix. , průkopnickou bezpečnostní koncepci vedení pásu, která nahrazuje obecně nerelevantní řešení vytáčení. Známé seřizovací kolečko má pouze komfortní funkci a neposkytuje žádnou ochranu. Na druhou stranu Melon ® X-Fix poskytuje bezpečnost a pohodlí! Díky této v současné době exkluzivní technologii Melon® zůstává přilba na správném místě i v extrémních situacích. Zabraňuje strhávání přilby během pádu a výsledné síly jsou optimálně rozloženy.

X-Fix je pojmenován po flexibilní Melon ® X-Fix-Wing, který prochází popruhy při přechodu z hlavy na krk (při kranio-cervikálním přechodu) a také optimálně chrání citlivou oblast krku nositele. Dokonalé seřízení pásu je intuitivně zaručeno i pro netrénované děti a rodiče velmi snadno použitelným seřizovacím mechanismem na bočních vzpěrách.

Vzhledem k tomu, že se drobní cyklisté často pohybují mimo zorné pole dospělých účastníků silničního provozu, je zvýšená viditelnost nesmírně důležitá. Proto jsou přilby Toddler vybaveny červeným koncovým světlem integrovaným do X-Fix-Wing a 360 ° odrazivostí na popruzích a nálepkách s logem.

Otvory pro připevnění na přední straně přilby lze použít pro různé doplňky, jako je Melon ® Toddler Vista Visors v chladné baseballové čepici, ochrana proti dešti / slunci nebo Melon ® Toddler Speed ​​Visors pro vítr / ochrana proti hmyzu. To také vytváří mnoho barevných a stylových kombinačních možností.

Konstrukce Melon ® Toddler byla vyvinuta pro věkovou skupinu 10-30 měsíců let na základě percentilů KiGGS pro antropometrická opatření Institutu Roberta Kocha, který Každá matka ví z ilustrovaných orientačních diagramů v matčině pasu.

Melon ® Toddler nabízí v pestré sbírce Rainbow 7 jasných duhových barev. Bez ohledu na to, zda se vám hodí kolo, vaše oblíbené oblečení nebo jako barevný odstín barvy, jak malí, tak i ti, kdo rozhodují, najdou přesně tu správnou věc.

Příběh batole Melon ® je skvělým úvodem pro rodiče a děti, kteří společně pracují na tématu přileb.

Melon ® Toddler nabízí kromě funkcí, které se vyskytují také v kolekci batole, také speciální magnetický uzávěr, který umožňuje snadnou obsluhu jednou rukou a v případě nouze se dá snadno otevřít.

Ale nejlepší je: chrání citlivou pokožku na krku před bolestivým sevřením v uzávěru.

podrobnosti o produktu:
  • obvod hlavy: 44-50 cm
  • vhodný pro všechny cyklistické a kolečkové sporty, stejně jako pro dětská jízdní kola a přívěsy
  • Melon ® X-Fix: bezpečný, inovativní pásový systém
  • Vybaveno: magnetickým uzávěrem Fidlock Baby, polstrováním Coolmax, 3M odrazivostí, koncovým světlem vč. baterie
  • Lehká polykarbonátová vnější skořepina, plně přivařená k vnitřní skořepině EPS
  • 12 větracích otvorů, vpředu s hmyzí sítí
  • Věk: 10 - 30 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Helma Melon ® Batole Design Rainbow Indigo - velikost XXS, 44-50 cm
Helma Melon ® Batole Design Rainbow Indigo - velikost XXS, 44-50 cm
1.641 Kč