Herobility HeroSippy Netekoucí hrneček 140 ml bílý

Herobility HeroSippy Netekoucí hrneček 140 ml bílý267 Kč
Cena
259 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A264726

EAN: 7350004050529

Herobility HeroSippy Netekoucí hrneček 140 ml bílý
Pohárek pro vaše dítě HeroSippy je roztomilý, hravý a praktický. Díky úchytkám a měkké savičce bude hned pití jednodušší. HeroSippy byl vyvinut s pomocí rodičů a praktických zkušeností, aby byl bezpečný a ergonomický, a aby jeho používání bylo pro kojence co nejjednodušší. HeroSippy má zábavné doplňky, jako především malé nohy a ocas, aby byl stabilnější.

Ergonomický a stabilní
Odnímatelné, roztomilé úchytky poskytují ergonomický úchop. Perfektní, když je vaše dítě připraveno pít samostatně. Hrnek má pohodlnou rukojeť, kterou je možné odejmout. Díky roztomilým nohám a ocasu je tento Sippy Cup stabilnější.

Dobře těsnící hrneček
Tento Sippy Cup má vylepšený ventil, který propouští tekutinu pouze tehdy, když vaše dítě skutečně pije. Žádné kompromisy! Měkká savička odolná proti prokousnutí je jemná pro malá ústa, zuby i dásně. Díky západce zůstává savička čistá, chráněná před prachem a špínou.

Extra široký otvor
Díky širokému otvoru můžete Sippy Cup bez rozlití naplnit a snadno jej vyčistit. Je také ideální pro servírování jogurtu nebo jako miska na svačinu.

Detaily:
  • Objem: 140 ml
  • Měkká savička
  • Ochrana proti vytečení
  • Díky nohám a ocásku je hrneček stabilnější
  • Nastavitelná a ergonomická rukojeť

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Herobility HeroSippy Netekoucí hrneček 140 ml bílý
Herobility HeroSippy Netekoucí hrneček 140 ml bílý
267 Kč
259 Kč