Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Herobility Teething ring elk blue
Momentálně vyprodáno
Varianta:

Cena
298 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A265167

EAN: 7350004050468

Herobility Teething ring elk blue
Tento text je přeložen automaticky.
Herobility roztomilí maskoti se stali vtipnými kroužek! Ergonomický design je činí měkkým pro ústa a zuby vašeho dítěte. Kroužek na ozubení Hero Teethe r se snadno drží pro vaše dítě. Tady je tip: Vložte Hero Teethe r do geriatrické skříňky na krátkou dobu, abyste posílili zuby svého dítěte, když rostou.

Zábavný design
Vaše dítě ocení tvar jeho kroužek na kroužek na dlouhou dobu. Textura kroužek na kroužek je pro mladší dítě vzrušující a jak se zvyšuje schopnost prožívat svět, z roztomilých maskotů by se mohli vyvinout hraví přátelé.

Uklidňující bolesti dásní < bR> Když dítě kouše, dásně dítěte mohou být svědivé nebo bolestivé. Když dítě Herobility žvýká na jednom z kroužek na zuby, masíruje bolesti dásní. To zmírňuje bolest a pomáhá po celou dobu řezání zubů.

Bezpečné a hygienické
Kroužek na ozubení prošel testy, aby se zajistilo, že se jedná o bezpečnou hračku pro vaše dítě. Díky pevné konstrukci z jednoho kusu se snadno udržuje v čistotě. Lékařský silikon je hygienický a alergický. Současně je naprosto měkké masírovat dásně tím nejlepším možným způsobem.

Detaily produktu:
  • Měkká textura
  • Lékařsky hodnoceno silikonem
  • Legrační design
  • Vhodné pro alergiky
  • Bezpečné a hygienické

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější