HEROS Constructor Bagr 175-dílů
MOC¹
955 Kč
Cena 898 Kč Poštovné zdarma!
Ušetříte
57 Kč (6%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136282

HEROS Constructor Bagr 175-dílů
Z konstrukční sady "Bagger" lze postavit dle návodu za pomoci šroubováka vždycky jeden z pěti velkých modelů: Bagr, LKW Bagr, vyklápěčka, nakladač, nebo teleskopický nakladač. Samozřejmě, že fantazii se meze nekladou a můžeš si sešroubovat i jiné autá se stavby. Tyto kolíky, lišty, kola, šrouby nebo matice jsou individuálně spolu přestavitelné a kombinovatelné. Pro výrobu Eichhorn drah je použito FSC® 100% dřevo ze stálého lesního hospodářství.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 100039034
• dřevo/plast
• 6 R +

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HEROS Constructor Bagr 175-dílů
MOC¹ 955 Kč
898 Kč
Top značky