HEROS řetězové stavební kostky - Fantazie

HEROS řetězové stavební kostky - Fantazie

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
MOC¹ 546 Kč
355 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 191 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A136284

HEROS řetězové stavební kostky - Fantazie
Z kostek "Fantasy" lze postavit různé stavby. Kameny v různých barvách a tvarech nabízí drobným stavebníkům skvělé vizuální a hmatové podněty. Sestavení věže, zdi nebo jiné stavby podporuje motoriku a koordinaci oko-ruka. Kombinací kroužků a kulatého tvaru stavebních bloků vznikají pevné spojení, které jsou základem pro stavby. Jednotlivé stavební kostky řetězce lze otáčet a pohybovat bez stráty stability. Jedná se o velmi jednoduché spájení, které jíž v časném dětství, usnadňuje stavění a hraní se s kostkami. V sadě "Fantazie" je 18 barevných kostek v různých tvarech a pro jejich výrobu bylo použito pouze FSC ® 100% dřevo ze stálého lesního hospodářství.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 100040004
• bukové dřevo
• 18 m+

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

HEROS řetězové stavební kostky - Fantazie
MOC¹ 546 Kč
355 Kč