HESS Atrapa řetězu Krušné hory
Cena
245 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A334707

EAN: 4016977137263

HESS Atrapa řetězu Krušné hory
Tento text je přeložen automaticky.
Řetěz na figuríny Erzgebirge od Hess Spielzeug je nejen praktický, ale také elegantní. Různé tvary dřevěných dílů l aden vybízejí dítě k jejich objevování a dotýkání. Tento barevný řetízek na figuríny pojme figuríny s kroužkem i bez kroužku. Stačí smyčku obtočit kolem figuríny a utáhnout ji.

Když si koupíte dřevěné hračky na Hess , kupujete pro své dítě kvalitní hračky. Vyznačují se kvalitou, nápaditostí a barevností. Při výrobě je věnována zvláštní pozornost dodržování evropské normy EN 71.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 17,5 x 12 x 4 cm.
  • Materiál: dřevo, Metal l
  • Vyrobeno z místního neošetřeného dřeva
  • 100 % Made in Germany
  • Věk: od narození
Pozor
Před každým použitím zkontrolujte celý držák figuríny. Při prvních známkách závady nebo poškození jej vyhoďte. Nikdy nevysunujte držák figuríny! Nikdy ji nepřipevňujte k popruhům, stuhám nebo volným částem oděvu. Vaše dítě by se mohlo uškrtit. Nepoužívejte držák dudlíku, když dítě ukládáte nebo uspáváte.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

HESS Atrapa řetězu Krušné hory
HESS Atrapa řetězu Krušné hory
245 Kč